Skip to content

Leasing

W ramach oferty leasingowej współpracujemy z  Alior Leasing orz EFL

EFL to prężna instytucja finansowa z 28-letnim doświadczeniem, kadrą najwyższej klasy specjalistów i wyspecjalizowanym zapleczem infrastrukturalnym. Dzięki temu ufa nam aż tylu Klientów!

Kontakt:

Karolina Sokołowska
Doradca Finansowy
Tel. kom.: +48 691 481 212
E-mail: karolina.sokolowska@efl.com.pl

W sprawie leasingu prosimy o kontakt w godzinach pracy: ( pon - pt 9.00 - 17.00 )

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Alior Leasing Sp. z o.o. - bezpieczna forma finansowania wszelkich pojazdów.
Dostępny leasing operacyjny, finansowy oraz pożyczka leasingowa.
Procedury uproszczone.
Kontakt:
Arkadiusz Lewandowski
tel. 608 486 901
W sprawie leasingu prosimy o kontakt w godzinach pracy: ( pon - pt 9.00 - 17.00 )

UWAGA!

Strona www.przyczepygastronomiczne24.pl nie udziela pomocy ani porad prawnych. Jest jedynie w tym zakresie stroną dzięki której użytkownicy mogą uzyskać pomoc. Użyte na stronach serwisu www.przyczepygastronomiczne24.pl zwroty "porady prawne" i "pomoc prawna" czy "porady i pomoc" powinny być interpretowane i być traktowane tylko jako wsparcie w problemach związanych z prawem dotyczącym działalności w mobilnych punktach sprzedaży. Nie mogą być traktowane na równi z poradami prawnymi udzielanymi przez powołane do tego jednostki, instytucje czy osoby upoważnione. Prezentowane poglądy, porady , i prawne opinie mają jedynie charakter informacyjny i pomocniczy i nie powinny być traktowane jako wiążące kogokolwiek. Serwis nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich aktualność czy użycie w prowadzonej działalności przez czytelników serwisu.

Print Friendly, PDF & Email