Lody tajskie „Rolls”

Zapraszamy do współpracy. Lody Rolls to rewelacyjne lody produkowane na sposób tajski. Naturalne, zdrowe - klient sam decyduje o smaku loda!

Bardzo szybki zwrot inwestycji.

Kup urządzenie do lodów tajskich i zacznij zarabiać. Zapewniamy pełne wsparcie  szkoleniowe, marketingowe oraz zaopatrzenie w mieszankę lodową z naszej hurtowni lodziarskiej. Dostarczamy do każdego miejsca w Polsce  w ciągu 24 godzin.

Kontakt:

Łukasz Przygoda "Biznes Group" / Telefon: +48 505 593 105 / E-mail: kontakt@lodyrolls.pl

Wyjątkowość oraz widowiskowość tego pomysłu polega na tym, że klient może zobaczyć produkcję loda od początku do końca na żywo.

Pomysł na biznes – lody naturalne to idea, która nie została jeszcze wyeksploatowana. W czasach  dbałości o własny wygląd i  zdrowie lody naturalne zaczynają mieć swoje wyjątkowe znaczenie.

Lody tajskie pochodzą z Tajlandii, gdzie tego typu deser serwowany jest przechodniom na ulicach. Zaczynają być  modne także w Polsce, jako egzotyczny deser.

Lody tajskie przyrządza się z ulubionymi dodatkami, które wybiera sam klient. Można stworzyć niepowtarzalny smak. Klient ma do dyspozycji zarówno bardziej tradycyjne składniki, jak czekoladę, orzechy czy owoce, ale także całą masę innych naturalnych składników. Lody tajskie mają kształt "Ruloników"

Film nr.1 - Zobacz jak to się robi:

Film nr.2 - Zobacz jak to się robi

Film nr.3 - Zobacz jak to się robi

Maszyna do lodów tajskich

Urządzenie wykonane że stali nierdzewnej
Dwa systemy chłodnicze: system zamrażania płyty oraz system chłodzenia pojemników
Wbudowana lodówka
Wszystkie koła transportowe z hamulcem,
Dwie specjalne szpachelki do szatkowania i rolowania lodów,
Pokrywa na płytę mrożącą,
Pojemnik + pokrywki wycięciem na chochle x 6 chłodzone
Chochle x 6 szt,
Funkcja defrost,

Serwis i wsparcie techniczne  oraz szkolenie jak pracować  z tą maszyną. Nasza firma wkomponuje maszynę w wypożyczoną czy kupioną przyczepę gastronomiczną.

Wysokość  90 cm  szerokość  103 cm  głębokość  59 cm  waga  100 kg średnica patelni mrożącej 45,5 cm mrożenie do -44 st.C.  charakterystyka elektr.  230V

Kontakt w sprawie zakupu maszyny:

Łukasz Przygoda "Biznes Group" / Telefon: +48 505 593 105 / E-mail: kontakt@lodyrolls.pl

 

 

Metoda polega na wylaniu wcześniej przygotowanej mieszanki na chłodny blat oraz  dodaniu i rozprowadzeniu posiekaniu owoców. Po przygotowaniu formowane są w zmrożone rulony. Smak lodów tajskich jest wyborny.

Bazą do produkcji tego typu lodów są tylko produkty najwyższej jakości. Nie zawierają chemii, proszku lub innych sztucznych aromatów smakowych. Dużym plusem tego typy lodów jest to, że dodawane są do nich przede wszystkim świeże owoce oraz  inne dodatki  dowolnie do wyboru.

1. Zobacz jak to się robi:

2. Zobacz jak to się robi