Skip to content

Pomysł na biznes – chicken

Poniżej przedstawiamy  informacje o współpracy, koszt miesięczny wynajmu to 1800 zł netto  za przyczepę  gastronomiczną. Przyczepa  gotowa do pracy z  odbiorem Sanepidu. Umowa na rok, kaucja gwarancyjna 3500 zł.

Opłata franczyzowa: 800 zł + 1% od obrotu miesięcznie.

 

W sprawie  franczyzy: Wojciech Goduński - tel. 792-433-601 - proszę powołać się na adres www.przyczepygastronomiczne24.pl 

Koncept Western Tortilla we współpracy z producentem przyczep gastronomicznych.

zobacz katalog

Zaopatrujemy nasze punkty we wszystkie niezbędnie produkty oraz materiały reklamowe i marketingowe.

Oferta sieci Western Tortilla jest wyjątkowa, a zwrot inwestycji może nastąpić już w kilka tygodni. 

Sieć specjalizuje się w sprzedaży tortilli w różnych odsłonach smakowych, oferowanych na wynos oraz z możliwością konsumpcji na miejscu. Bazą dania jest chrupiący filet z kurczaka w panierce z dodatkiem świeżych warzyw, ziół, aromatycznych przypraw i sosów. Oprócz standardowych propozycji, w menu znajdują się również tortille świata o egzotycznym, orientalnym smaku.

Możliwości:

Atutem konceptu jest oryginalność smaku tortilli, krótki czas przygotowania i oczekiwania na posiłek oraz pełna mobilność usługi. Nasza propozycja umożliwia osiągnięcie szybkiego zwrotu z inwestycji.

Koncept Western Tortilla we współpracy z producentem przyczep gastronomicznych.

Działalność ta jest bardzo dochodowa a marże wynoszą 200-300 %.

Podejmując z nami współpracę, stajecie się Państwo częścią marki z doświadczeniem na rynku gastronomicznym. Związujecie się Państwo z silnym i stabilnym partnerem. Nasza firma posiada własną hurtownię, co usprawnia działalność. Zaopatrujemy nasze lokale we wszystkie niezbędnie produkty oraz materiały reklamowe i marketingowe.

Proszę pamiętać, że dołączając do  Western Tortilla, nie musicie Państwo posiadać doświadczenia gastronomicznego. Zapewnimy Państwu oraz całemu personelowi darmowe szkolenia podczas trwania całej umowy.

 Co zyskujesz dołączając do naszej sieci? 

- darmowe szkolenia dla właściciela  jak i całego jego personelu, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę szkoleniową,
- zapewniamy pomoc wykwalifikowanego personelu centrali firmy oraz działu szkoleń na każdym etapie prowadzenia działalności.
- dzięki własnej centrali zaopatrzenia, zapewniamy terminowe dostawy do lokalu. Produkty w naszej sieci są najwyższej jakości, co gwarantuje powtarzalność smaku w naszych punktach sprzedaży.

Możecie Państwo liczyć na profesjonalną i długotrwałą współpracę.

zobacz katalog

Kontakt w sprawie franczyzy:

Wojciech Goduński - tel. 792-433-601, proszę powołać się na adres strony: www.przyczepygastronomiczne24.pl 

Zapraszamy !

Print Friendly, PDF & Email