Skip to content

Holowanie przyczep

W przypadku wynajmu przyczepy  prosimy o kontakt z firmą współpracującą w zakresie transportu z naszą wypożyczalnią tel: 695 447 171

UWAGA! Przyczepa gastronomiczna nie posiada ubezpieczenia w przypadku awarii lub wypadku drogowego w czasie jej holowania ( obejmującego opcję holowania po wypadku lub awarii,  nie ma takiej opcji w firmach ubezpieczeniowych ) w zawiązku z tym nie ma możliwości holowania przyczepy samodzielnie przez Najemcę. Brak tego ubezpieczenia powoduje konieczność w razie awarii lub wypadku (w drodze) holowania we własnym zakresie i na własny koszt do miejsca parkowania przyczepy oraz inne problemy prawne z tego wynikające. W czasie postoju przyczepy posiadają pełne ubezpieczenie OC, AC oraz NNW co zapewnia komfort Najemcy.

Cennik holowania:

UWAGA! Przyczepy są parkowane w Otwocku wielkim  i od miejsca należy liczyć opłaty za transport.

Holowanie przyczepy gastronomicznej  opłata ryczałtowa:

do 50 km ryczałt    350 zł. - netto

do 80 km ryczałt    400 zł. - netto

Powyżej 80 km stawka za  holowanie 2,5 zł. netto za każdy kilometr liczone w obydwie strony.

UWAGA! Do ceny zostaną doliczone opłaty za jazdę autostradą oraz opłaty związane z viaTOLL – działający w Polsce elektroniczny system poboru opłat za przejazd drogami krajowymi. Opłata pobierana jest na wybranych odcinkach dróg. Rozliczenie za transport nastąpi zgodnie z poniesionymi kosztami.

W przypadku demontażu i ponownego montażu haka holowniczego (dyszla) na miejscu postoju przyczepy, usługa ta może być wykonana wyłącznie przez Wynajmującego – koszt takiej usługi wynosi 500 zł netto za demontaż i ponowny montaż haka. Podyktowane to jest względami bezpieczeństwa.

 

 

Edytuj stronę

Print Friendly, PDF & Email